Vyhlášení vítězů Ekofóru 2009 na Dortu pro Brontosaura

V neděli 27. 9. 2009 večer proběhlo na výročním festivalu Hnutí Brontosaurus "Dort pro Brontosaura" v Modré u Velehradu vyhlášení vítězů Ekofóru 2009. Byli oceněni nejlepší autoři určení odbornou porotou (viz předchozí příspěvek) a také veřejností, jejíž hlasování v tomto roce vypadalo takto: Kategorie STROMEK: 1. Pavel Běhounek, Nové Město na Moravě; 2. Anna Červenková, Lichnov; 3. Veronika Goldmannová, Šluknov; Kategorie STROM: 1. Michaela Bláhová, Ústí nad Labem; 2. Petr Jindra, Jičín; 3. Jiří Charvát, Česká Lípa; Kategorie LES: 1. Petr Jindra, Jičín; 2. Roman Kubec, Meziboří; 3. Anna Reichová, Praha.

Pro ceny se na festival osobně dostavilo několik vítězů: V dětské kategorii slečny Anna Červenková a Veronika Goldmannová, v dalších kategoriích pánové Jiří Háva, Petr Švarc a Petr Vachuda. Děkujeme jim za přítomnost na vyhlášení vítězů Ekofóru a věříme, že si atmosféru festivalu užili. 

Dalším vítězům zašleme ceny poštou.

Na tomto místě bychom rádi poděkovali všem partnerům Ekofóru - sponzorům i mediálním partnerům, dále školským zařízením a České unii karikaturistů za cílené zprostředkovávání soutěže žákům a studentům resp. členům unie, jež je pro úspěch soutěže neocenitelné, a především a hlavně všem, kteří se letošního ročníku soutěže svým výtvarným příspěvkem účastnili. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme Vám mnoho úspěchů na poli nejen výtvarném (autorům, školám, unii) a podnikatelském (partnerům).

Pořadatelé Ekofóru 2004 - 2009.